Photo Image Maker

 

Lehtė tė krijojė grafika e bukur dhe templates me fotot tuaja

 

 

 

 

 

 

Blerje procesit

 

 1. Kliko Buy Now.

 2. Blej tani button do tė ju dėrgojnė nė faqen e PayPal web.

 3. PayPal pranon kartat e kreditit tė mėdha ose karta debiti.

 4. Ju nuk keni nevojė pėr njė llogari PayPal.
   


Ju do tė merrni

 1. Njė e-mail nga PayPal konfirmuar pagesėn tuaj.

 2. Njė e-mail nga PhotoImageMaker brenda 24 orėve tė pagesės me faqen pėr shkarkim dhe numrin e regjistrimit.

 3. PhotoImageMaker automatikisht do tė pėrmirėsuar versionin e gjyqit, nėse instaluar.

 4. Nėse ju nuk merrni email-it brenda 24 orėve pas vendosjes sė rendit, ju lutem na e-mail nė PhotoImageMaker@comcast.net.

 5. Ju lutemi tė siguruar PayPal tuaj e-mail ėshtė aktuale dhe filtri juaj spam do tė pranojė kėto e-mail.


SHĖNIM: Rimbursimet janė tė kufizuar nė 30 ditė pas blerjes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

$49.95 US