Photo Image Maker

(Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8)

Lehtė tė krijojė grafika e bukur dhe templates me fotot tuaja

 

 Shkarko gjykim tė lirė         Blerje

 

Shikojnė njė video tė shkurtėr  

Zgjidh nga mbi 300 Templates  (mostra mė poshtė)

 

   

 

28 Gjuhė

 

Tė krijojė grafika tuaj dhe templates nga mbi 250 forma

Unike jonė Image forma e fotove Maker mund tė jetė e mbushur me fotot, ngjyrat, gradients dhe tekst,

dhe mund tė ketė kufij, tė bėhen transparente, ridimensionuar dhe ndėrrohen. Pėrdorni fotot tuaja dhe / ose bibliotekėn tonė.

(forma mostėr mė poshtė)

 

(mostra mė poshtė)

 

photoimagemaker@comcast.net

© 2013 Copyright Foto Image Maker. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i paautorizuar ėshtė njė shkelje e ligjeve nė fuqi.